הצוות הרפואי שלנו

רופאי המרפאה חברים בארגון הרופאים הוטרינרים לחיות הבית בישראל. ארגון אשר חזונו וייעודו הם שיפור תחום הרפואה לחיות הבית באמצעות כנסים, הרצאות וסדנאות אשר רופאי המרפאה לוקחים בהם חלק פעיל.

ד"ר הילה חרפק-קלמנט
 
סיימה את לימודיה בשנת 1995, בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט באוניברסיטה העברית בירושלים. כחובבת חיות מושבעת, ובעיקר כלבים וחתולים, ידעה כבר מגיל צעיר שהיא תהיה וטרינרית. 
ד"ר חרפק מפעילה בבעלותה, מאז שנת 2005, את שירות וטרינר עד הבית ע"י המרפאה הניידת. ומאז שנת 2012, גם מרפאה נייחת ברמת גן. מלבד המקצועיות והרצון לעזור לחיות המחמד ולבעליהן, חרוטים על דיגלה גם השירות והזמינות ללקוח. ד"ר חרפק נשואה פלוס 3, לא כולל שתי כלבות ושני חתולים.

ד"ר שגב דישון 

 

סיים את לימודי הווטרינריה בבית הספר על שם קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2007 זאת לאחר סיום בהצטיינות של תואר ראשון במדעי בעלי חיים בפקולטה לחקלאות ברחובות. תחומי עניין: רדיולוגיה, קרדיולוגיה ורפואת עיניים. 

מאז סיום הלימודים לקח חלק פעיל בעזרה בהכשרת סטודנטים לוטרינריה וכן המשיך להעמיק את ידיעותיו ולשפר את יכולותיו על ידי השתתפות בכנסים, הרצאות וסדנאות מקצועיות. כל זאת על מנת שיוכל להעניק לבעל החיים שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

ד"ר שגב מגדל ביחד עם בת זוגו אסנת את סטאן המכונה צ'ופצ'יק כלב הרחת חומרי נפץ עיוור שיצא לגימלאות, ואת הכלב אדיר, שהגיע לביתם מאגודת צער בעלי חיים ככלב אומנה, ונשאר...

 ד”ר לילך הקר-אביאל

 

למדה רפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית ע"ש קורט, וסיימה בשנת 2008.

מגיל צעיר, לילך ראתה בטיפול בבע"ח שליחות, ותמיד ידעה כי חלומה הוא להיות רופאת חיות. לילך נוהגת לאמץ בעלי חיים שונים ומגוונים אל ביתה, מאז ועד היום, מכל סוג ומכל גודל... ראשנים, חרדונים, צבים, אוגרים, ארנבות, יונים, עורבים, חתולים, כלבים, סוסים וכל חיה דורשת טיפול ש"מצאה את דרכה" אליה. 

כיום, מתגוררת ד"ר הקר-אביאל עם בעלה אור ובנם נבו במושב. יחדיו הם מגדלים באהבה את הכלבים לאקי ובוץ', ואיך אפשר בלי חתולה שתאזן את הכוחות, הלא היא סייקו – שקיבלה את שמה מאופייה השובב (Psycho…).

  

ד"ר מור כהן

 

סיימה את לימודיה בשנת 2013 באוני' בולוניה, איטליה. הצטרפה למרפאתנו ביולי 2017.
מגיל צעיר נמשכת וחוקרת את עולם החי והצומח, ובעיקר אוהבת כלבים, עזים וחתולים, לא בהכרח בסדר הזה.
מתעניינת ברפואה פנימית, רפואה טבעית, טבע ואומנות.
מגדלת באהבה את בנה נאהב וכעשרים עציצים בביתם ברמת-גן, שמארח חתולי רחוב בלב פתוח.

שירה שטרן

 

מגדלת כלבים וחתולים מילדות, התחילה את עבודתה בתחום כאסיסטנטית בשנת 2016.          הצטרפה לצוות כמנהלת המרפאה בספטמבר 2017.
אוהבת חיות באשר הן, כותבת, רוקדת וחולמת בזמנה הפנוי.
מתגוררת בתל אביב עם בלאנש ובימבל, כלבות-חתול מזן מתוק במיוחד.